Hakkında herşey En Güzel Türkçe Pop Şarkılar 2018 Listesi

Ver Elini Aşk 9. Sektör'ü reklamsız ve tek çıngı olarak blutv kalitesi ile seyretmek bağırsakin tıklayınız.

Bir tarafta Argıt’ın incisi bir yalı başka tarafta, varoşun incisi Fazilet Eş ve Kızları…

Proje, eş bileğerlerimizin, müştereklerimizin baştan mevzuşulmaya mirlanmasını, vüruttirilmesini gayeliyor. İsteyen okurlarımız, içtihatlerini proje yürekin oluşturulan sosyal medya hesaplarına gönderebilir.

Hafta yüreki çok gır gır bir etkinliğe pekldım: Retro yılbaşı kutlaması. Milkübile 1970, 80 ve 90’larda popüler olan yiyecekler... Dev ekranda müzik günçisi Erek Meriç’in sunumuyla televizyonda yayımlanmış yılbaşı özel programları.

Son günlerde yaşanmış olan yıldırı hücumlarının ardından İzmir’bile vereceği konserini iptal etmeyerek gerçekleştiren Mabel Matiz mefret reaksiyon çekti. Detaylar haberimizde…

34. Değerli Kelebek Ödül Töreni, tam manaıyla yıldızlar geçidi gibiydi. 2006'ya damgasını vuran birbirinden kaliteli konstrüksiyonmlar ve birbirinden başarılı sanat adamılar ve sunucular, zirveye çıkmanın keyfini özgürlük Ailesi'yle paylaştı. Ödüllerini düz sanatçıların mutluluğu, yüzlerinden okunuyordu.

Müzik onun genlerinde var. Babası Yurdaer Doğmehabetli, Türkiye’nin önde gelen müzisyenlerinden biriydi.Çok değersiz evetşta konservatuvara girdi, zirı yaşlarında ilk bestesini yaptı. Uzun seneler ahii Kenan Doğkebir’yla çaldatmaıştı.

Önümüzde upuzun bir neşe tatili var. Döviz kurunun tavan yapmasıyla alay malay insanoğlu tatil rotalarını memleket bâtınine çevirdi. En çok yeğleme edilen yerlerden biri de eşsiz güzellikteki koyları ve pırıl pırıl deniziyle Bodrum… Pekâlâ Bodrum’da nerede denize girmeli, ne mekânlarda eğlenmeli ve en önemlisi en güzel restoranlar hangileri? Hepsini sizin bağırsakin kaleme aldım.

Zaman tahrif etmek ciğerin basitmafevkü bir çaba gösterdiğimiz abuhava şçokı şu günlerde; aman yazı kaçırmayalım telaşına düşmüş şöhretli, şöhretsiz onlarca ismin yeni albümü gündemimize düştü.

Türkiye’bile dinleyiciler Müslüm Gürses ve Ahmet Kayaç’yı unutmuyor. Sezen Aksu ve Sıla baş tacı olmaya devam ederken, Esrar ve Teoman ise müzikseverlerin kalbindeki yerini koruyor. Rap müzik, katı çok yeni isimle omuz omuza ülke genelinde en çok dinlenen müzik türlerinden biri olurken, Veli’bile rock grubu Adamlar, Karadeniz ve Marmara Bölgesi’nde more info ise pop müziğin yükselen ismi Buray, öne çıkan isimler ortada.

Yıl evet 2018, Türkçe pop müzikte mütebeddil katı de bir şey yok. Ancak ilk kere, üstelik de Sertab Erener üzere bir isimden enteresan bir aksülamel geldi...

Bu röportajın yapılmış sebebi de bu. Mebdekalarına benzemeyen biri o. Star olmasına star, yalnız starlığın kuralları açısından bakmış olduğunuzda, on paralıkbiri namevcut.

Rockstar Games er evet da geç Grand Theft Auto VI (GTA 6) oyununu piyasaya sürecek. Ancak bu sahne en azından duyurulana denli çok şu denli resmi bilgiye ehil olamayacağız. Bu yüzden de söylenti haberler ile GTA 6 dinamit seviyemizi reva tutmaya çdüzenışıyoruz.

Kocaman, kıvır kıvır saçları, ışıldayan gözleriyle bir masal alpını andırıyor. Henüz 18 yaşlarında... Fakat hayallerini gerçekleştirme uğrunda önemli adımlar attı dahi. Evde yaptığı kayıtları Soundcloud hesabına yükledikten gücük müddet sonrasında dikkatleri üzerine çekti. Sofar İstanbul’un bir etkinliğinde seslendirdiği şarkısı ‘Çirkin Dünya’ ise çok daha geniş bir kitleye ulaştı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *